Apie mane

Keto kodas - straipsniai apie Keto mitybą
Keto kodas - Simona

Esu biohakerė, keto mentorė, knygos „Keto Kodas“ ir pirmojo žurnalo Lietuvoje apie sveiką gyvensena, keto ir biohakingą autorė. Esu kūrėja, strategė, vadovė, pasakotoja, rodytoja ir nuotykiautoja.

Daug veikdama gyvenime privalau aprūpinti save kokybišku maistu, tačiau retai turiu prabangą gaminimui skirti daug laiko. Čia ir savo Instagram profilyje dalinuosi nesudėtingomis, bet įdomiomis idėjomis kasdienai be cukraus, miltų ir savigraužos, kurias kviečiu išbandyti ir Tave.

Žinau, kad kartais sveikesnes maisto alternatyvas atidedame „kitam kartui“, nes esame klaidingai įsitikinę, kad tai reikalauja daugiau pastangų, laiko ar pinigų. Noriu padėti atrasti naują požiūrį ir įkvėpti galimybėms kurti stipresnį ir sveikesnį save.

Nors pati gyvenu pagal ketogeninės mitybos principus, tačiau mano turinys yra skirtas ir platesnei auditorijai: besidomintiems mažaangliavandene mityba, ieškantiems alternatyvų cukrui, glitimui ar miltams, norintiems atrasti naujų skonių ar tekstūrų kombinacijų ar tiesiog linkusiems į gastronominius ar biohakingo eksperimentus.

Džiaugsiuosi, jei mano idėjas pritaikysi ir savo gyvenime!

Bendraukime, 

Simona / @yes_its_keto

Pirkinių krepšelis