Konsultacijos-senas

Kasdienėje savo veikloje kuriu daugybę informacinio ir edukacinio turinio apie ketogeninę bei low carb mitybą, sveiką gyvenseną, biohakingą. Šalia intensyvaus darbo su turiniu, vedu mokymus, seminarus asmenims bei paskaitas įmonėms. Visgi ko gero didžiausią, giliausią ir ilgalaikiškiausią pokytį galiu daryti tiesiogiai dirbdama su pavieniais klientais – konsultuodama juos fiziškai ar nuotoliu ir maksimaliai priderindama visas sukauptas žinias prie konkrečių kliento poreikių ir tikslų.

Konsultuoju tiek fizinius, tiek juridinius asmenis. Išsamiau apie mano konsultacijų tipus bei įkainius kviečiu skaityti žemiau. O jei pageidaujate konsultacijos, mokymų ar paskaitos, susisiekime: simona@ketokodas.lt

KONSULTACIJOS FIZINIAMS ASMENIMS

Fizinius asmenims konsultuoju dviem kryptimis:
– Dėl ketogeninės / low carb mitybos
– Dėl produktyvumo bei miego rutinų

KETO / LOW CARB MITYBOS KONSULTACIJOS

Jums nereikia mitybos plano tam, kad galėtumėte gyventi pagal ketogeninės mitybos principus ir džiaugtis jos teikiamais rezultatais bei naudomis. Aš tikiu, kad tinkamas žinių pagrindas pradžiai, kasdienis principų taikymas ir mitybos mokymasis praktiškai sukuria žymiai ilgalaikiškesnius rezultatus. O svarbiausia – be jokio streso ar įtampos dėl įvedamų mitybos pokyčių.

Kad ir kokiais mitybos principais besivadovautumėte, pirmiausia nauja mityba turi derėti ir prie jūsų dienos tempo, gyvenimo būdo, šeimos poreikių. Jei suderinamumo nebus, ilgainiui šis “planas” taps tiesiog per sudėtingas ir viską mesite, nusivilsite savimi ar mityba bei grįšite prie senųjų įpročių.

Mano darbas – padėti jums susidraugauti su ketogenine mityba taip, kad ji taptų natūralia gyvenimoo būdo dalimi. Ir šitai padedu padaryti trim skirtingais konsultacijų tipais:

KETO STARTAS – 75 eur

Tai – kokybiškas, bet greitas įvadas į ketogeninę mitybą. Šis konsultacijos tipas skirtas keto “pradinukams”: tiems, kurie kol kas dar nėra susipažinę su ketogenine mityba ir kuriems reikia sudėti žinių pagrindus, kad galėtų startuoti su užtikrintumu ir pasitikėjimu savimi išvengiant keto gripo.

Į konsultacijos paketą įeina:
– Mano knygos “Keto Kodas” el. versija
– 1 val. trukmės nuotolinė konsultacija
– Pavyzdinis (”standartinis”) mėnesio mitybos planas
– Receptų rinkinys
– Mitybos gairės
– Progreso sekimo lentelė

Konsultacijos metu kalbamės apie: mitybą, protarpinį badavimą ir pasninką, produktų pasirinkimą ir apsipirkimą, maisto papildus, fizinį aktyvumą, mitybos adaptavimą prie kasdienybės ar šeimos poreikių, kad ji butu patogi ir dėl to lengvesnė laikytis ilgą laiką.

KONSULTACIJA – 50 eur

Tai – 1 val. trukmės konsultacija, skirta jau susipažinusiems su ketogenine mityba, tačiau patiriantiems iššūkių: gal sudėtinga atitaikyti proporciją, gal jaučiate keto gripo simptomus, gal ne(be)matote rezultatų, kurių tikėjotės, gal po pertraukos nepavyksta grįžti į režimą, gal turite specifinių mitybos preferencijų ar sveikatos iššūkių, kuriems reikėtų ketogeninę mitybą adaptuoti, o gal tiesiog turite neatsakytų klausimų, kuriuos verta aptarti su šios mitybos specialistu.

MENTORYSTĖ – 160 eur/mėn

Tai – intensyvus mudviejų bendradarbiavimas tam, kad pasiektumėte maksimalių rezultatų. Mentorystės tikslas yra ne tik suteikti jums gerą žinių pagrindą startui, atsakyti į kasdien kylančius klausimus, bet ir būti kartu per iššūkius, drauge švęsti pergales, adaptuoti taktikas eigoje, jei matome, kad kažkas netinka, nepatogu ar neveikia. Aš mažiausiai vieną mėnesį esu šalia tam, kad padėčiau ir palaikyčiau jus kelionėje link savo tikslų.

Į mentorystės paketą įeina:
– Mano knygos “Keto Kodas” el. versija
– 4 individualios 1 val. trukmės nuotolinės konsultacijos per mėnesį
– Neribotas bendravimas chat ar el. paštu visą mėnesį pagal poreikį
– Pagalba apsiperkant maisto produktus ar renkantis papildus

PRODUKTYVUMO RUTINŲ KONSULTACIJOS

Kiekvienas mes norime miegoti geriau, nubusti žvalūs bei energingi, būti geros nuotaikos, gebėti kokybiškai susikaupti, priiminėti kokybiškus ir kūrybiškus sprendimus, turėti daugiau fizinės energijos, tiesa?

Žinau, kad informacijos kiekis apie rutinas, režimus, papildus ir kitus dalykus yra toks didelis ir net perteklinis, jog gali būti sudėtinga perprasti savo kūno veikimo principus ne dėl žinių trūkumo, o dėl nesugebėjimo informacijos atsirinkti, suderinti ar pritaikyti sau.

Aš padedu išsigryninti realistiškus tikslus ir susidėti taktikas jiems pasiekti. Konsultacijų metu kalbamės apie: dienos režimą ir ritmą, papildus ir jų vartojimą, atsipalaidavimo, miego, produktyvumo, sporto, mitybos rutinas bei niuansus.

Galimi konsultacijų tipai: 
Įprasta 1 val. trukmės konsultacija – 50 eur
Mentorystė* – 160 eur/mėn

*Į mėnesio mentorystės paketą įeina 4 individualios 1 val. trukmės nuotolinės konsultacijos per mėnesį + neribotas bendravimas chat ar el. paštu visą mėnesį pagal poreikį.

Norėdami registruotis konsultacijai parašykite man laišką el. paštu simona@ketokodas.lt detalizuodami savo dabartinę būseną, tikslus ir konsultacijos poreikį.

KONSULTACIJOS IR PASKAITOS ĮMONĖMS

KONSULTACIJOS GAMINTOJAMS BEI RESTORANAMS

Ilgą laiką buvo sudėtinga rasti Lietuvoje gaminamų maisto produktų, kurių sudėtyje nebūtų cukraus, miltų ar kitų keto / low carb mitybose nepageidaujamų ingredientų (pavyzdžiui, ankštinių ar grūdinių kultūrų, netinkamų saldiklių ar riebalų ir t.t.).

Tačiau augant rinkos poreikiui, vis daugėja ir gamintojų bei maitinimo sektoriaus atstovų, nusprendusių savo asortimentą plėsti keto bei low carb mityboms tinkamais maisto produktais. Kaskart džiaugiuosi tokiu sprendimu ir padedu gamintojams bei restoranams užtikrinti, kad jų parduodama produkcija pilnai atitiktų minėtų mitybų principams.

Konsultacijų metu kalbamės apie sudėtis bei receptūras, ingredientus bei jų derinimą, rinkos poreikius.

Galimos tiek pavienės konsultacijos, tiek ilgalaikis bendradarbiavimas.

Konsultacijų apimtis bei įkainiai derinami individualiai.

PASKAITOS BEI SEMINARAI ĮMONIŲ KOLEKTYVAMS

Vis daugiau organizacijų skiria dėmesio savo darbuotojų bendruomenės gerbūviui: sveikam darbo ir poilsio režimui, sveikesniems ir geresniems įpročiams, kokybiškai mitybai bei užkandžiams, fiziniam aktyvumui, psichologiniam bei fiziniam atsparumui ir t.t.

Aš galiu padėti šioms ir kitoms sveikos gyvensenos ar biohakingo temoms jūsų kolektyvuose skambėti garsiau – vedu temines paskaitas bei seminarus, kurių turinį prideriname prie jūsų aktualijų, poreikio bei tikslų.

Galimos tiek pavienės paskaitos, tiek paskaitų ciklai, taip pat pusės ar pilnos dienos seminarai.

Kaina derinama individualiai atsižvelgiant į trukmę, dalyvių skaičių bei poreikius.

Norėdami konsultacijos, paskaitos ar seminaro savo įmonei, parašykite man laišką el. paštu simona@ketokodas.lt, detalizuodami poreikį bei terminus.

Pirkinių krepšelis