Knygos

Sukūriau šią receptų knygą, kad Tau būtų kuo paprasčiau gyventi be miltų ir cukraus!

Joje rasi net keliasdešimt bazinių keto kepinių ir tešlų receptų, kurie padengs bet kokius poreikius. Pavyzdžiui, tarp keto duonų receptų rasi ir šviesių, ir tamsių, ir sausesnių, ir drėgnesnių, tarp keto sausainių – ir minkštų, ir trapių, ir traškių, tarp keto picų – keletą plonapadžių versijų ir variantą storapadei, apie pasiilgusius kibinų ar koldūnų taip pat pagalvota!

Knyga nėra orientuota į pyragus, tačiau rasi ir bazinius saldžių kepinių receptus, įskaitant pyragaičius, keksiukus ir keto biskvitą! 

Knygų Combo – tai trijų mano elektroninių knygų rinkinys!

Rinkinyje rasite:

  • e-Knygą “Keto Kodas”
  • Šventinių keto receptų e-knygą “Kalėdos be cukraus”
  • Keto blynų ir vaflių receptų e-knygą

Įsigiję elektroniniu paštu gausite automatinį laišką ir tereikės spustelėti ant knygų pavadinimų po žodeliu “Parsisiųsti”.

Tai – mano knygos elektroninė versija.

Tavo patogumui ši knyga sukurta pdf formatu, kad galėtum skaityti ją kur ir kaip tik nori: elektroninių knygų skaitykle, planšetiniu ar paprastu kompiuteriu, telefonu, o esant poreikiui, galėtum atsispausdinti visą knygą ar tik sau aktualią jos dalį.

Įsigiję elektroniniu paštu gausite automatinį laišką ir tereikės spustelėti ant knygos pavadinimo po žodeliu “Parsisiųsti”.

Mano knyga „Keto Kodas“ idealiai tinka pradedančiajam – jei svarstai pradėti mažaangliavandenę ar ketogeninę mitybą arba tiesiog nori sumažinti suvartojamo cukraus kiekį, bet niekaip nepradedi, nes kyla daugybė klausimų, tuomet ši knyga – Tau.

Savo knygoje labai glaustai ir paprastais žodžiais pasakoju, kaip formuoti geresnius įpročius, kuo keisti cukrų, ką naudoti vietoj miltų ir kaip valgyti ne tik gardžiai, bet ir sočiai be savigraužos.

Tai – kol kas didžiausia mano receptų kompiliacija, o dar teminė – skirta Šv. Kūčioms, Kalėdoms ir Naujiesiems!

Žurnale rasite daugiau nei 60 receptų ir virš 140 puslapių, bevek visi receptai dar niekur nepublikuoti, o keletas pakartotų yra verti būti prisiminti ruošiant švenčių vaišes.

Pasidovanokite kone pusantro šimto puslapių Kalėdinio įkvėpimo!

Įsigiję elektroniniu paštu gausite automatinį laišką ir tereikės spustelėti ant knygos pavadinimo po žodeliu “Parsisiųsti”.

Kaip išsikepti tobulą keto lietinį, blyną ar vaflį?

Šioje elektroninėje knygoje rasi beveik 40 ketogeninei mitybai pritaikytų vaflių ir blynų receptų: nuo saldžių iki sūrių, nuo purių iki traškių, nuo vegetariškų iki carnivore, nuo visiškai paprastų iki šventiškai pompastiškų!

Įsigyk šią elektroninę receptų knygą ir džiaukis mano kelerių metų eksperimentų rezultatais – atrinktais geriausiais ir 100% pasiteisinusiais keto blynų ir vaflių receptais.

PAPILDOMAI šioje knygoje rasi ir įvadą apie naudojamus produktus – rekomendacijas ir pastabas, patarimus ir pastebėjimus.

Įsigiję elektroniniu paštu gausite automatinį laišką ir tereikės spustelėti ant knygos pavadinimo po žodeliu “Parsisiųsti”.

Patogiai įsigykite visus 2023 metais išleistus elektroninio žurnalo “Keto Kodas” numerius!

Tai – net 710 puslapių lėto ir kokybiško turinio apie keto mitybą, sveiką gyvenseną ir biohakingą.

Įsigiję elektroniniu paštu gausite automatinį laišką ir tereikės spustelėti ant žurnalų pavadinimų po žodeliu “Parsisiųsti”.

Privatumo politika
Pirkimo taisyklės

Pirkinių krepšelis