Keto kepiniai (elektroninė receptų knyga)

8,99 

Noriu, kad gyventi be miltų ir cukraus Tau būtų kuo paprasčiau! Dėl to sukūriau šią receptų knygą, kurioje rasi net keliasdešimt bazinių keto kepinių ir tešlų receptų, kurie padengs bet kokius poreikius, pvz., tarp keto duonų receptų rasi ir šviesių, ir tamsių, ir sausesnių, ir drėgnesnių, tarp keto sausainių – ir minkštų, ir trapių, ir traškių, tarp keto picų – keletą plonapadžių versijų ir variantą storapadei, apie pasiilgusius kibinų ar koldūnų taip pat pagalvota! Knyga nėra orientuota į pyragus, tačiau rasi ir bazinius saldžių kepinių receptus, įskaitant ir keto biskvitą! 

Saugus atsiskaitymas su montonio
  • Keto kodas mokėjimai

Iš raciono eliminavus miltus ir grūdines kultūras dingsta ir gausybė anksčiau įprastais laikytų maisto produktų: duona, bandelės, pyragaičiai, sausainiai, keksiukai, biskvitai, picos, koldūnai, kibinai, tartos, kyšai, makaronai ir daugybė kitų įprastoje mityboje dažnai sutinkamų gaminių bei kepinių.

Aš geriau nei kas kitas žinau, kad bemilčių kepinių eksperimentai yra brangus užsiėmimas: jie reikalauja didelių laiko resursų ieškant tinkamo recepto, bandant sukurti ar ištobulinti tešlą (kartais – prireikia ir antro, trečio ar ketvirto bandymo!), ką jau bekalbėti apie tai, kad visos sveikesnės miltų ir cukraus alternatyvos dar ir piniginę paplonina.

Kad Tau būtų drąsiau ir lengviau, aš sukūriau šią receptų knygą.

Joje – net keliasdešimt bazinių keto ir low carb mitybai pritaikytų tešlų receptų, kuriais su pasitikėjimu galėsi vadovautis kiekvienąkart kilus ūpui ar poreikiui kažką iškepti be miltų ir cukraus.

Stengiausi, kad šioje knygoje esantys receptai atitiktų bet kokius galimus atsirasti kepinių poreikius. Pavyzdžiui, tarp keto duonų receptų rasi ir šviesių, ir tamsių, ir sausesnių, ir drėgnesnių kepinių receptus. Tarp keto sausainių – ir minkštų, ir trapių, ir traškių. Tarp keto picų – keletas plonapadžių versijų, tačiau yra variantas ir storapadžių mėgėjams. Apie pasiilgusius kibinų ar koldūnų taip pat pagalvota!

Šioje receptų knygoje rasi keletą tešlų versijų saldiems kepiniams. Sąmoningai nedėjau daugybės skirtingų pyragų receptų (tačiau rasi gerų variantų keksiukams!), nes pyragams galima atskirą receptų knygą dedikuoti. Visgi šioje knygoje pasidalinu baziniu keto kekso / biskvito receptu, kuris gali virsti beveik bet kokio pyrago pagrindu.

Knygos pabaigoje sudėjau ir keletą papildomų receptų – nors jų tešlomis nepavadinčiau, tačiau norėjau parodyti, jog tam tikras kepinių funkcijas gali atlikti ir kitokios ingredientų kombinacijos (pavyzdžiui, paplotėlių, krekerių, tacos pasaulyje sūrių kombinacijos ko gero yra beribės!).

Labai viliuosi, kad ši knyga bus naudojama dažnai. Kad ją atsiversi vėl ir vėl vos tik užsimanysi kažką išsikepti.

Noriu, kad gyventi be miltų ir cukraus Tau būtų kuo paprasčiau!

Jums taip pat gali patikti…

Pirkinių krepšelis