Kalėdos be cukraus: elektroninė receptų knyga

8,99 

Saugus atsiskaitymas su montonio
  • Keto kodas mokėjimai

Tai – kol kas didžiausia mano receptų kompiliacija, o dar teminė – skirta Šv. Kūčioms, Kalėdoms ir Naujiesiems!

Kad ir kas ką besakytų, gruodžio mėnesis yra ypatingas – galvojame apie dovanėles ir vaišes, planuojame maršrutus, o galiausiai paskutinę metų savaitę praleidžiame mėgaudamiesi geriausiu maistu ir kompanija.

Tam, kad galėtumėte mažiau laiko skirti idėjų paieškoms ir daugiau laiko išties svarbiems dalykams, aš paruošiau daugybę šventiškų, ketogeninei ar kitai mažaangliavandenei mitybai tinkamų receptų, kuriais dalinuosi šiame Kalėdiniame elektroniniame leidinyje, kuris buvo publikuotas kaip mano kuriamo žurnalo „Keto Kodas“ dalis.

Daugiau nei 60 receptų ir virš 140 puslapių, bevek visi receptai dar niekur nepublikuoti, o keletas pakartotų yra verti būti prisiminti ruošiant švenčių vaišes.

Rasite idėjas starteriams, užkandžiams, pagrindiniams patiekalams ir garnyrams, desertams ir gėrimams. Į pastarųjų skiltį, beje, įdėjau ir keletą alkoholinių kokteilių – suprantu, kad po Kalėdų maratono ateis metas sutikti Naujuosius, o daugumai mūsų norėsis artimiausių bičiulių kompanijoje kelti puošnias taures.

Pasidovanokite kone pusantro šimto puslapių Kalėdinio įkvėpimo!

Jums taip pat gali patikti…

Pirkinių krepšelis