e-Knyga „Keto Kodas“

10,99 

Apie knygą:

Be cukraus, be miltų, be svigraužos.

Sužinok, kaip formuoti geresnius įpročius, kuo keisti cukrų, ką naudoti vietoj miltų ir kaip valgyti ne tik gardžiai, bet ir sočiai be savigraužos.

Ši knyga – mano asmeninė patirtis, joje pasakoju, kas nutinka atsisakius nereikalingų angliavandenių, ir maistą kviečiu vertinti kaip energijos bei kūrybos šaltinį.

Saugus atsiskaitymas su montonio
  • Keto kodas mokėjimai

Apie knygą:

Dabartinė mitybos piramidė buvo sukurta vos prieš kelis dešimtmečius, tačiau yra laikoma sveikos mitybos pamatu. O be reikalo. Kviečiu Tave atrasti mažaangliavandenę mitybą, domėtis žmogaus organizmo metaboliniais principais ir iš naujo apsvarstyti plačiai priimtas tradicinės mitybos taisykles.

Mano knyga „Keto Kodas“ idealiai tinka pradedančiajam – jei svarstai pradėti mažaangliavandenę ar ketogeninę mitybą arba tiesiog nori sumažinti suvartojamo cukraus kiekį, bet niekaip nepradedi, nes kyla daugybė klausimų, tuomet ši knyga – Tau.

Savo knygoje labai glaustai ir paprastais žodžiais pasakoju, kaip formuoti geresnius įpročius, kuo keisti cukrų, ką naudoti vietoj miltų ir kaip valgyti ne tik gardžiai, bet ir sočiai be savigraužos.

Ši knyga nėra tik apie ketogeninę mitybą. Ji yra apie cukraus ir miltų atsisakymą išlaikant maisto gaminimo ir valgymo malonumą. Viliuosi, kad mano knyga „Kedo Kodas“ paskatins Tave mėgautis sveiku, skaniu ir įvairiu maistu be kaltės jausmo.

Jums taip pat gali patikti…

Pirkinių krepšelis