Griežta, tačiau paprasta carnivore mityba dėl savo daugybės teigiamo poveikio aspektų vis populiarėja tarp norinčiųjų ne tik atsikratyti viršsvorio, tačiau ir susigrąžinti sveikatą – pagerinti virškinimą, sukontroliuoti lėtinius uždegimus, autoimunines ligas, alergines reakcijas, taip pat ir pagerinti kognityvines funkcijas bei nuotaiką.
Savarankiškai carnivore mitybos laikytis nelengva, tačiau šiame rinkinyje rasi visą pagrindinę informaciją, su kuria galėsi laikytis carnivore mitybos užtikrintai. Tavęs laukia:
- Pavyzdinis 4 savaičių carnivore mitybos planas
- Išsamios carnivore mitybos gairės
- Detalizuotas carnivore maisto produktų gidas
- Patarimai skirtingų produktų ruošimui
- Pavyzdiniai receptai ir porcijų gairės
- D.U.K.
Carnivore mityba – tai mityba, kurios metu daugiausia yra valgomi gyvūninės kilmės produktai ir atsisakoma augalinės kilmės maisto produktų. Didžiąją raciono dalį sudaro mėsa, žuvis, kiaušiniai, organai, gali būti vartojamas ir ribotas kiekis pieno produktų. Carnivore mityboje pagrindinės maistinės medžiagos yra baltymai bei riebalai, o angliavandenių nelieka visiškai arba jų kiekis yra minimalus.
Carnivore mityba iš tiesų kardinaliai skiriasi nuo įprastinių mitybos rekomendacijų, tad natūraliai kyla klausimas, ar ji yra saugi ir sveika. Taip, carnivore mityba žmogui yra visiškai saugi su sąlyga, kad jos laikomasi tinkamai. Paprastai carnivore mityba atneša pagerėjusius savijautos ir sveikatos rodiklius: sumažėjusį viršsvorį, pagerėjusį virškinimą, sumažėjusius uždegimų žymenis, alergijas ir t.t.
Mėsa yra carnivore mitybos pagrindas, tačiau į racioną taip pat galima įtraukti ir kitų gyvūninės kilmės maisto produktų, pavyzdžiui, kiaušinių, pieno produktų, prieskonių.