Skystų papildų eksperimentas

Plaukų gelbėjimo operacija – taip galėčiau pavadinti savo gyvenimą nuo vasario pradžios.

Pastaruosius metus gyvenau su gabranomis: ilgai norėjusi išbandyti ilgalaikį garbanojimą prieš metus tam pasiryžau ir iš grožio salono išėjau su svajonių bangomis. Mėgavausi šukuosena iki paskutinės minutės, neneigsiu, tačiau atėjus momentui svarstyti: darytis trečią korekciją, ar jau bandyti grįžti į savo natūralius tiesius plaukus, pasirinkau pastarąjį variantą.

Mat nepaisant to, kad priemonės jau yra gerokai patobulėjusios nuo senųjų „cheminio” laikų, tačiau po pakartotinio garbanojimo (korekcijos, kai garbanojama ataugusi plaukų dalis), mano plaukai gan stipriai išsausėjo. Prie to prisidėjo ir tai, kad jie kas mėnesį papildomai gauna ir savo įprastą chemijos dozę -juos dar ir dažau, nes ši faina voverės spalva nėra mano natūrali 🙂 Tad dabar turim ką turim – plaukų meistrė konsultuodama sakė ,kad plaukas šiuo metu yra išsausėjęs nepataisomai ir manęs laukia pora įdomesnių metų kerpant ir atsiauginant.

Po ilgų konsultacijų ir skaitinėjimų, išsirinkau ir sigijau daugybę priemonių plaukams (tuo dalinausi ir savo Instagram stories), tačiau plaukų gelbėjimas tepant kaukes iš išorės tėra trumpalaikis sprendimas – tik tam kartui – o štai greitesnis augimas, tvirtesnis plaukas jau yra procesas, kurį skatinti reikia „tepant” ne išorę, o vidų.

Vasario 1 dieną stories anonsavau, kad šį mėnesį skirsiu eksperimentui su skystais papildais. Nesu dar skystu pavidalu vartojusi jokių papildų išskyrus žuvų taukus ir geležį (na, neskaitant namuose verdamo kaulų sultinio, kurį irgi papildu vadinu:), todėl apsidžiaugiau gavusi galimybę šiuos išsirinkti ir išbandyti.

Tai iškart atvirai ir sakau – čia yra mano draugų „Pirmas Šaukštas” dovana, nors ir pačios išsirinkta.

Pačiupau keturis buteliukus (trys grožiui, vienas viskam) ir žemiau surašau savo mini apžvalgą!

Apie skystą kolageną buvau iki šiol tik skaičiusi, kad jo pasisavinimas geresnis nei kolageno milteliais ir kad rinktis reikia kolageno peptidus – todėl, kad organizmas jokių kolageno papildų negali pasisavinti, jeigu jie nėra išskaidyti į peptidus.

Šalia šių privalumų stovi ir trečias: mano išsirinktas Swedish Nutra kolagenas yra jūrinės kilmės ir tuo pranašesnis už kitus, nes jūrinės kilmės kolageno peptidus organizmas pasisavina pusantro karto greičiau nei bet kokius kitokius. Pusantro karto yra daug, kai to kolageno organizmas su amžiumi vis mažiau gamina (nuo 20 m. organizmas pradeda kasmet gaminti po 1% mažiau kolageno, tad imkit ir skaičiuokit – kam virš 30 ar 40 jau pokytis tikrai žymus).

Vartoti skystus papildus buvo paprasčiau nei maniau, nes kartu pakuotėje yra ir mililitrais sugraduota taurelė (ją matote pirmoje įrašo nuotraukoje). Maniau, kad bus terliojimosi, bet iš tiesų viskas labai paprasta – išsitrauki iš šaldytuvo, įkali šotuką ir dedi atgal. Aš kolageno peptidų papildų gerdavau po 25 ml kasdien.

Kitas dalykas yra probiotikai. Žarnyne prasideda ne tik imunitetas, nuotaika, bet ir grožis, todėl pastiprinimo eksperimentui iš „Pirmo Šaukšto” užsiprašiau ir probiotikų (apie probiotikus žarnyno sveikatai esu rašiusi šį įrašą savo Instagram paskyroje). Šių Swedish Nutra skystų probiotikų labai patiko skonis – lengvas citrusinis.

Beje, patarimas probiotikų vartotojams: prisiminkite, kad juos vartoti reikia vakare, kai jau nieko nebevalgysime ir kai mums miegant pagaliau žarnynas galės ramiai užsiimti pagrindine savo veikla. Tad bakterijų armijos papildymą į žarnyną siunčiame prieš miegą, kai jos galės netrukdomai dirbti. Probiotikų gėriau po 15 ml kasdien.

Kadangi žiema vis dar tęsiasi ir šaltuoju metų laiku oda natūraliai yra sausesnė, eksperimentui pasiėmiau ir skystų hialurono rūgšties papildų. Tai kai, pavyzdžiui, kolageno pasisavinimą ir poveikį plaukams sunku taip greitai pastebėti, o probiotikai irgi man buvo ne tiek taisymas, kiek pastiprinimas, tai štai su hialuronu jau kitas reikalas – tai buvo pirmas žiemos mėnuo, kai iš tiesų kasdien kūno kremo tepti nebereikėjo. Negalėjau patikėti 🙂

Šių papildų efektą pastebėjau maždaug po poros savaičių ir tik paskui susiejau, kad čia bus būtent šio skysto hialurono poveikis. Be abejonės, tokį poveikį davė ne tik hialurono rūgšties papildai, bet visa šių trijų kombinacija. Tiesiog esu nustebinta, nes dar nesu turėjusi žiemos su neišsausėjusia oda. Man padarė įspūdį.

Kovo mėnesio eksperimentui pasilikau kompleksinius skystus papildus plaukams, nagams ir odai (oranžiniai paskutinėje nuotraukoje apačioje). Žiūrėjau į papildų sudėtį ir nenorėjau jų vartoti drauge su aukščiau paminėtais, kad neviršyčiau saugių dozių, mat visų šių papildų sudėtis yra turtinga papildomais vitaminais, aminorūgštimis ir t.t., kurie irgi organizme turi būti subalansuotomis dozėmis – bet koks perviršis, kaip ir bet koks deficitas, jau yra kenksminga būsena.

Dėl viso pikto dar parašau: nebūtina papildų gerti būtent tokia kombinacija, kokia juos gėriau aš. Galima vartoti pavienius papildus arba kitokiu komplektu. Mano bičiuliai „Pirmas Šaukštas„, kurių ambasadorė esu, turi didžiulį skystų Swedish Nutra papildų pasirinkimą, ten jų elektroninėje parduotuvėje galite išsirinkti viską atsižvelgdami į savo poreikius.

Likite sveiki!

Pirkinių krepšelis